Tempada 2017

XII Circuito Galego de Xadrez Promoción 2017

  1. Información xeral:

Bases do XII Circuito Galego de Xadrez Promoción 2017.

Calendario del XII Circuito Gallego de Ajedrez Promoción 2017 (actualizado 26/06/2017)

Clasificación Xeral XII Circuito Galego de Xadrez Promoción 2017 (actualizado 16/10/2017).

  1. Torneos pertencentes ao XII Circuito de Xadrez Promoción 2017:

2.1 II Torneo Vila de Noia

Data: 01 de Maio de 2017

Local de xogo: Sociedad Liceo – Noia

Clasificación final II Torneo Vila de Noia, categoría Sub-08.

Clasificación final II Torneo Vila de Noia, categoría Sub-10.

Clasificación final II Torneo Vila de Noia, categoría Sub-12.

Clasificación final II Torneo Vila de Noia, categoría Sub-14.

2.2 XVII Torneo Concello da Guarda

Data: 06 de Maio de 2017.

Local de xogo: Pavillón das Solanas – A Guarda

Clasificación final XVII Torneo Concello da Guarda, categoría Sub-08.

Clasificación final XVII Torneo Concello da Guarda, categoría Sub-10.

Clasificación final XVII Torneo Concello da Guarda, categoría Sub-12.

Clasificación final XVII Torneo Concello da Guarda, categoría Sub-14.

Clasificación final XVII Torneo Concello da Guarda, categoría Absoluta.

2.3 XXIX Aberto Escolar Peón de Ouro

Datas: 13 e 14 de Maio de 2017

Local de xogo:  Complexo Deportivo Educativo CEMAR (Estrada Xeral Ponteareas – Mondariz, Km. 7 – Mondariz Balneario)

Clasificación final XXIX Aberto Peón de Ouro, categoría Sub-08.

Clasificación final XXIX Aberto Peón de Ouro, categoría Sub-10.

Clasificación final XXIX Aberto Peón de Ouro, categoría Sub-12.

Clasificación final XXIX Aberto Peón de Ouro, categoría Sub-14.

Clasificación final VII Aberto “Hotel CEMAR” para pais e nais.

2.4 IV Torneo Escolar Ramiro Sabell

Data: 17 de Maio de 2017.

Local de xogo: Centro Artístico Sportivo – Ponteareas.

Clasificación final IV Torneo Escolar Ramiro Sabell, categoría Sub-08.

Clasificación final IV Torneo Escolar Ramiro Sabell, categoría Sub-10.

Clasificación final IV Torneo Escolar Ramiro Sabell, categoría Sub-12.

Clasificación final IV Torneo Escolar Ramiro Sabell, categoría Sub-14.

2.5 XV Torneo Santa Rita.

Data: 20 de Maio de 2017.

Local de xogo: Recinto Ferial FEXDEGA – Vilagarcía de Arousa

Clasificación final XV Torneo Santa Rita, categoría Sub-08.

Clasificación final XV Torneo Santa Rita, categoría Sub-10.

Clasificación final XV Torneo Santa Rita, categoría Sub-12.

Clasificación final XV Torneo Santa Rita, categoría Sub-14.

2.6 VIII Pontexadrez ao Aire Libre.

Data: 27 de Maio de 2017.

Local de xogo: Praza de España – Pontevedra.

Clasificación final VIII Pontexadrez ao Aire Libre, categoría Sub-08.

Clasificación final VIII Pontexadrez ao Aire Libre, categoría Sub-10.

Clasificación final VIII Pontexadrez ao Aire Libre, categoría Sub-12.

Clasificación final VIII Pontexadrez ao Aire Libre, categoría Sub-14.

Clasificación final VIII Pontexadrez ao Aire Libre, categoría Absoluta.

2.7 II Aberto Ourense en Xaque

Data: 04 de Xuño de 2017.

Local de xogo: EXPOURENSE.

Clasificación final II Aberto Ourense en Xaque, categoría Sub-08.

Clasificación final II Aberto Ourense en Xaque, categoría Sub-10.

Clasificación final II Aberto Ourense en Xaque, categoría Sub-12.

Clasificación final II Aberto Ourense en Xaque, categoría Sub-14.

Clasificación final II Aberto Ourense en Xaque, categoría Sub-20.

2.8 VI Torneo Dani Da Rocha Prol

Data: 10 de Xuño de 2017.

Local de xogo: Pavillón de Deportes de Panxón (Nigrán – Pontevedra).

Clasificación final VI Torneo Dani Da Rocha Prol, categoría Sub-08.

Clasificación final VI Torneo Dani Da Rocha Prol, categoría Sub-10.

Clasificación final VI Torneo Dani Da Rocha Prol, categoría Sub-12.

Clasificación final VI Torneo Dani Da Rocha Prol, categoría Sub-14.

Clasificación final VI Torneo Dani Da Rocha Prol, categoría Sub-20.

2.9 XXXI Torneo Infantil do Albariño.

Data: 29 de Xullo de 2017.

Local de xogo: Paseo da Calzada (Cambados – Pontevedra)

Clasificación final XXXI Torneo Infantil do Albariño, categoría Sub-08.

Clasificación final XXXI Torneo Infantil do Albariño, categoría Sub-10.

Clasificación final XXXI Torneo Infantil do Albariño, categoría Sub-12.

Clasificación final XXXI Torneo Infantil do Albariño, categoría Sub-14.

2.10 IX Torneo Internacional Concello de Rianxo.

Data: 26 de Agosto de 2017.

Local de xogo: Pavillón Polideportivo Municipal de Rianxo.

Clasificación final IX Torneo Internacional Concello de Rianxo, categoría Sub-08.

Clasificación final IX Torneo Internacional Concello de Rianxo, categoría Sub-10.

Clasificación final IX Torneo Internacional Concello de Rianxo, categoría Sub-12.

Clasificación final IX Torneo Internacional Concello de Rianxo, categoría Sub-14.

Clasificación final IX Torneo Internacional Concello de Rianxo, categoría Absoluta.

2.11 II Torneo de Xadrez Concello de Mos 2017

Data: 02 de Setembro de 2017.

Local de xogo: Centro Dotacional do Medio Rural (Torroso – Mos)

Clasificación final II Torneo de Xadrez Concello de Mos 2017, categoría Sub-08.

Clasificación final II Torneo de Xadrez Concello de Mos 2017, categoría Sub-10.

Clasificación final II Torneo de Xadrez Concello de Mos 2017, categoría Sub-12.

Clasificación final II Torneo de Xadrez Concello de Mos 2017, categoría Sub-14.

Clasificación final II Torneo de Xadrez Concello de Mos 2017, categoría Absoluta.

2.12 X Torneo Dolce Vita Odeón 2017 “Cidade de Narón”.

Data: 09 de Setembro de 2017.

Local de xogo: Centro Social Alto do Castaño – Narón (A Coruña)

Clasificación final X Torneo Dolce Vita Odeon 2017 “Cidade de Narón”, categoría Sub-08.

Clasificación final X Torneo Dolce Vita Odeon 2017 “Cidade de Narón”, categoría Sub-10.

Clasificación final X Torneo Dolce Vita Odeon 2017 “Cidade de Narón”, categoría Sub-12.

Clasificación final X Torneo Dolce Vita Odeon 2017 “Cidade de Narón”, categoría Sub-14.

2.13 I Torneo de Xadrez “Cidade de Santiago”

Data: 16 de Setembro de 2017.

Local de xogo: Centro Comercial Area Central (esquina vermella) de Santiago de Compostela.

Clasificación final I Torneo de Xadrez “Cidade de Santiago”, categoría Sub-08.

Clasificación final I Torneo de Xadrez “Cidade de Santiago”, categoría Sub-10.

Clasificación final I Torneo de Xadrez “Cidade de Santiago”, categoría Sub-12.

Clasificación final I Torneo de Xadrez “Cidade de Santiago”, categoría Sub-14.

Clasificación final I Torneo de Xadrez “Cidade de Santiago”, categoría Absoluta.

2.14 XXV Memorial Adolfo Pedrido 2017.

Data: 23 de Setembro de 2017.

Local de xogo: Liceo casino de Vilagarcía de Arousa (sito na Rúa Castelao, Nº 5)

Clasificación final XXV Memorial Adolfo Pedrido 2017, categoría Sub-08.

Clasificación final XXV Memorial Adolfo Pedrido 2017, categoría Sub-10.

Clasificación final XXV Memorial Adolfo Pedrido 2017, categoría Sub-12.

Clasificación final XXV Memorial Adolfo Pedrido 2017, categoría Sub-14.

Clasificación final XXV Memorial Adolfo Pedrido 2017, categoría Absoluta.

2.15 IV Torneo de Xadrez Escolar Miralba 2017.

Data: 07 de Outubro de 2017.

Local de xogo: Colexio Miralba-Fillas de Xesús (sito na Gran Vía, Nº 164 – Vigo)

Clasificación final IV Torneo de Xadrez Escolar Miralba 2017, categoría Sub-08.

Clasificación final IV Torneo de Xadrez Escolar Miralba 2017, categoría Sub-10.

Clasificación final IV Torneo de Xadrez Escolar Miralba 2017, categoría Sub-12.

Clasificación final IV Torneo de Xadrez Escolar Miralba 2017, categoría Sub-14.

Clasificación final IV Torneo de Xadrez Escolar Miralba 2017, categoría Absoluta.

2.16 V Masterchess Centro Comercial Arousa 2017.

Data: 14 de Outubro de 2017.

Local de xogo: Centro Comercial Arousa (sito no Parque da Xunqueira de Vilagarcía de Arousa)

Clasificación final V Masterchess Centro Comercial Arousa 2017, categoría Sub-08.

Clasificación final V Masterchess Centro Comercial Arousa 2017, categoría Sub-10.

Clasificación final V Masterchess Centro Comercial Arousa 2017, categoría Sub-12.

Clasificación final V Masterchess Centro Comercial Arousa 2017, categoría Sub-14.

Clasificación final V Masterchess Centro Comercial Arousa 2017, categoría Absoluta.

2.17 II Torneo de Xadrez Escolar Colexio Los Sauces

Data: 21 de Outubro de 2017.

Local de xogo: Colexio Los Sauces (sito na Estrada Campañó-Cabaleiro en Pontevedra)

Bases do torneo.

Uso de cookies

Este sitio web utiliza cookies para que usted tenga la mejor experiencia de usuario. Si continúa navegando está dando su consentimiento para la aceptación de las mencionadas cookies y la aceptación de nuestra política de cookies, pinche el enlace para mayor información.plugin cookies

ACEPTAR
Aviso de cookies