Tempada 2018

1.- Información xeral:

Bases do XIII Circuito Galego de Xadrez Promoción 2018.

Calendario do XIII Circuito Galego Xadrez Promoción 2018 (actualizado o 23/04/2018).

Clasificación provisional XIII Circuito Galego Xadrez Promoción 2018 (actualizada 17/09/2018).

2.- Torneos pertencentes ao XIII Circuito Galego Xadrez Promoción 2018:

2.1 III Torneo Vila de Noia 2018.

Data: Martes, 01 de Maio de 2018.

Local de xogo: Sociedad Liceo de Noia.

Clasificación final III Torneo Vila de Noia 2018, categoría Sub-08.

Clasificación final III Torneo Vila de Noia 2018, categoría Sub-10.

Clasificación final III Torneo Vila de Noia 2018, categoría Sub-12.

Clasificación final III Torneo Vila de Noia 2018, categoría Sub-14.

2.2 XVIII Torneo Concello da Guarda

Data: Sabado, 05 de Maio de 2018.

Local de xogo: Colexio Padres Somascos (A Guarda)

Clasificación final XVIII Torneo Concello da Guarda, categoría Sub-08.

Clasificación final XVIII Torneo Concello da Guarda, categoría Sub-10.

Clasificación final XVIII Torneo Concello da Guarda, categoría Sub-12.

Clasificación final XVIII Torneo Concello da Guarda, categoría Sub-14.

Clasificación final XVIII Torneo Concello da Guarda, categoría Absoluta.

2.3 XXX Aberto Escolar Peón de Ouro

Data: 12 e 13 de Maio de 2018.

Local de xogo: Complexo Deportivo Educativo CEMAR (Estrada Xeral Ponteareas – Mondariz, Km. 7 – Mondariz Balneario).

Clasificación final XXX Aberto Escolar Peón de Ouro, categoría Sub-08.

Clasificación final XXX Aberto Escolar Peón de Ouro, categoría Sub-10.

Clasificación final XXX Aberto Escolar Peón de Ouro, categoría Sub-12.

Clasificación final XXX Aberto Escolar Peón de Ouro, categoría Sub-14.

2.4 V Torneo Escolar Ramiro Sabell

Data: Xoves, 17 de Maio de 2018.

Local de xogo: Instituto Val do Tea (Ponteareas).

Clasificación final V Torneo Escolar Ramiro Sabell, categoría Sub-08.

Clasificación final V Torneo Escolar Ramiro Sabell, categoría Sub-10.

Clasificación final V Torneo Escolar Ramiro Sabell, categoría Sub-12.

Clasificación final V Torneo Escolar Ramiro Sabell, categoría Sub-14.

Clasificación final V Torneo Escolar Ramiro Sabell, categoría Absoluta.

2.5 XVI Torneo Santa Rita

Data: Sabado, 19 de Maio de 2018.

Local de xogo: Auditorio Municipal de Vilagarcia de Arousa.

Clasificación final XVI Torneo Santa Rita, categoría Sub-08.

Clasificación final XVI Torneo Santa Rita, categoría Sub-10.

Clasificación final XVI Torneo Santa Rita, categoría Sub-12.

Clasificación final XVI Torneo Santa Rita, categoría Sub-14.

2.6 IX Pontexadrez ao Aire Libre

Data: Sabado, 26 de Maio de 2018.

Local de xogo: Plaza de España de Pontevedra.

Clasificación final IX Pontexadrez, categoría Sub-08.

Clasificación final IX Pontexadrez, categoría Sub-10.

Clasificación final IX Pontexadrez, categoría Sub-12.

Clasificación final IX Pontexadrez, categoría Sub-14.

Clasificación final IX Pontexadrez, categoría Absoluta.

2.7 X Copa Maristas Galicia de Xadrez Escolar

Data: Sabado, 02 de Xuño de 2018.

Local de xogo: Colexio Maristas de Ourense. (Entrada pola Rua Valle Inclan).

Clasificación final X Copa Maristas Galicia de Xadrez Escolar, categoría Sub-08.

Clasificación final X Copa Maristas Galicia de Xadrez Escolar, categoría Sub-10.

Clasificación final X Copa Maristas Galicia de Xadrez Escolar, categoría Sub-12.

Clasificación final X Copa Maristas Galicia de Xadrez Escolar, categoría Sub-14.

Clasificación final X Copa Maristas Galicia de Xadrez Escolar, categoría Sub-18.

2.8 VII Torneo Xadrez Dani Da Rocha Prol

Data: Sabado, 16 de Xuño de 2018.

Local de xogo: Pavillón Deportivo de Panxón (Nigran).

Clasificación final VII Torneo Xadrez Dani Da Rocha Prol, categoría Sub-08.

Clasificación final VII Torneo Xadrez Dani Da Rocha Prol, categoría Sub-10.

Clasificación final VII Torneo Xadrez Dani Da Rocha Prol, categoría Sub-12.

Clasificación final VII Torneo Xadrez Dani Da Rocha Prol, categoría Sub-14.

Clasificación final VII Torneo Xadrez Dani Da Rocha Prol, categoría Sub-20.

2.9 XII Open Xadrez McDonald Vilagarcia 2018.

Data: Sabado, 23 de Xuño de 2018.

Local de xogo: Auditorio Municipal de Vilagarcia de Arousa (Pontevedra).

Clasificación final XII Open Xadrez Mc Donald, categoría Sub-08.

Clasificación final XII Open Xadrez Mc Donald, categoría Sub-10.

Clasificación final XII Open Xadrez Mc Donald, categoría Sub-12.

Clasificación final XII Open Xadrez Mc Donald, categoría Sub-14.

Clasificación final XII Open Xadrez Mc Donald, categoría Absoluta.

2.10 XXXII Torneo Infantil de Xadrez Albariño

Data: Sabado, 28 de Xullo de 2018.

Local de xogo: Pavillón IES Ramón Cabanillas (Cambados-Pontevedra)

Clasificación final XXXII Torneo Infantil de Xadrez Albariño, categoría  Sub-8

Clasificación final XXXII Torneo Infantil de Xadrez Albariño, categoría Sub-10

Clasificación final XXXII Torneo Infantil de Xadrez Albariño, categoría Sub-12

Clasificación final XXXII Torneo Infantil de Xadrez Albariño, categoría Sub-14

2.11 X Torneo Internacional Concello de Rianxo

Data: Sabado, 25 de Agosto de 2018.

Local de xogo: Pavillón Polideportivo Municipal de Rianxo.

Clasificación final X Torneo Internacional Concello de Rianxo, categoría Sub-08.

Clasificación final X Torneo Internacional Concello de Rianxo, categoría Sub-10.

Clasificación final X Torneo Internacional Concello de Rianxo, categoría Sub-12.

Clasificación final X Torneo Internacional Concello de Rianxo, categoría Sub-14.

Clasificación final X Torneo Internacional Concello de Rianxo, categoría Afecionada.

Clasificación final X Torneo Internacional Concello de Rianxo, categoría Absoluta.

2.12 III Torneo de Xadrez Concello de Mos 2018

Data: Sabado, 01 de Setembro de 2018

Local de xogo: Centro Dotacional do Medio Rural de Torroso (Mos-Pontevedra)

Clasificación final III Torneo de Xadrez Concello de Mos 2018, categoría Sub-08.

Clasificación final III Torneo de Xadrez Concello de Mos 2018, categoría Sub-10.

Clasificación final III Torneo de Xadrez Concello de Mos 2018, categoría Sub-12.

Clasificación final III Torneo de Xadrez Concello de Mos 2018, categoría Sub-14.

Clasificación final III Torneo de Xadrez Concello de Mos 2018, categoría Absoluta.

2.13 II Torneo Cidade de Santiago

Data: Sabado, 15 de Setembro de 2018.

Local de xogo: Centro Comercial Area Central – Santiago de Compostela.

Clasificación final II Torneo Cidade de Santiago, categoría Sub-08.

Clasificación final II Torneo Cidade de Santiago, categoría Sub-10.

Clasificación final II Torneo Cidade de Santiago, categoría Sub-12.

Clasificación final II Torneo Cidade de Santiago, categoría Sub-14.

Clasificación final II Torneo Cidade de Santiago, categoría Absoluta.

2.14 XXVI Memorial Adolfo Pedrido 2018

Data: Sabado, 22 de Setembro de 2018.

Local de xogo: Rúa Castelao, 5.  Sede Liceo Casino de Vilagarcía y/o Pavillón Castelao.

Bases do torneo de Promoción.

Bases do torneo Absoluto.

Cartel do XXVI Memorial Adolfo Pedrido 2018.

Uso de cookies

Este sitio web utiliza cookies para que usted tenga la mejor experiencia de usuario. Si continúa navegando está dando su consentimiento para la aceptación de las mencionadas cookies y la aceptación de nuestra política de cookies, pinche el enlace para mayor información.plugin cookies

ACEPTAR
Aviso de cookies