Tempada 2019

1.- Información xeral:

Bases do XIV Circuito Galego de Xadrez Promoción 2019.

Calendario do XIV Circuito Galego Xadrez Promoción 2019. ( modificado o 10/07/19)

Clasificación provisional del XIV Circuito Galego Xadrez Promoción 2019 (actualizada el 09/09/2019).

2.- Torneos pertencentes ao  XIV Circuito Galego Xadrez Promoción 2019:

2.1- IV Torneo Vila de Noia

Data: 01 de Maio do 2019.

Local de xogo: Sociedad Liceo de Noia sito na Rua Alameda  S/N , 15200, Noia, (A Coruña)

Bases e inscricións.

Clasificación final IV Torneo Vila de Noia, categoría Sub-08.

Clasificación final IV Torneo Vila de Noia, categoría Sub-10.

Clasificación final IV Torneo Vila de Noia, categoría Sub-12.

Clasificación final IV Torneo Vila de Noia, categoría Sub-14.

Clasificación final IV Torneo Vila de Noia, categoría Absoluta.

2.2.- XIX Torneo Concello da Guarda

Data: 04 de Maio do 2019.

Local de xogo: Escola Padres Somascos sito na Rúa Pacifico Rodriguez, Nº 8

Bases e inscricións.

Clasificación final XIX Torneo Concello da Guarda, categoría Sub-08.

Clasificación final XIX Torneo Concello da Guarda, categoría Sub-10.

Clasificación final XIX Torneo Concello da Guarda, categoría Sub-12.

Clasificación final XIX Torneo Concello da Guarda, categoría Sub-14.

Clasificación final XIX Torneo Concello da Guarda, categoría Absoluta.

2.3.- XXXI Aberto Escolar Peón de Ouro (inclúe o IX Aberto Hotel Cemar para pais e  Nais)

Datas: 11 e 12 de Maio do 2019.

Local de xogo: Escola Internacional de Xadrez Kasparov-Marcote sita na Estrada xeral Ponteareas-Mondariz, Km.7

Bases e inscricións.

Clasificación final XXXI Aberto Escolar Peón de Ouro, categoría Sub-08.

Clasificación final XXXI Abierto Escolar Peón de Ouro, categoría Sub-10.

Clasificación final XXXI Aberto Escolar Peón de Ouro, categoría Sub-12.

Clasificación final XXXI Abierto Escolar Peón de Ouro, categoría Sub-14.

Clasificación final IX Aberto Hotel Cemar para pais e nais.

2.4 VI Torneo Escolar Ramiro Sabell

Data: Viernes, 17 de Maio do 2019.

Local de xogo: IES Val do Tea sito na Rúa Feliciano Barrera, Nº 15 – Ponteareas

Bases e inscricións.

Clasificación final VI Torneo Escolar Ramiro Sabell, categoría Sub-08.

Clasificación final VI Torneo Escolar Ramiro Sabell, categoría Sub-10.

Clasificación final VI Torneo Escolar Ramiro Sabell, categoría Sub-12.

Clasificación final VI Torneo Escolar Ramiro Sabell, categoría Sub-14.

Clasificación final VI Torneo Escolar Ramiro Sabell, categoría Absoluta.

2.5 X Pontexadrez ao Aire Libre.

Data: Sábado, 25 de Maio do 2019.

Local de xogo: Praza de España de Pontevedra.

Bases e inscricións.

Clasificación final X Pontexadrez, categoría Sub-08.

Clasificación final X Pontexadrez, categoría Sub-10.

Clasificación final X Pontexadrez, categoría Sub-12.

Clasificación final X Pontexadrez, categoría Sub-14.

Clasificación final X Pontexadrez, categoría Absoluta.

2.6 XI Copa Maristas Galicia de Xadrez Escolar 2019.

Data: Sábado, 01 de Xuño do 2019.

Local de xogo: Escola Maristas: entrada pola Rúa Valle Inclan – Ourense.

Bases e inscricións.

Clasificación final XI Copa Maristas Galicia de Xadrez Escolar 2019, categoría Sub-08.

Clasificación final XI Copa Maristas Galicia de Xadrez Escolar 2019, categoría Sub-10.

Clasificación final XI Copa Maristas Galicia de Xadrez Escolar 2019, categoría Sub-12.

Clasificación final XI Copa Maristas Galicia de Xadrez Escolar 2019, categoría Sub-14.

Clasificación final XI Copa Maristas Galicia de Xadrez Escolar 2019, categoría Sub-16.

2.7 VII Masterchess Centro Comercial Arousa 2019.

Data: Sábado, 08 de Xuño do 2019.

Local de xogo: Centro Comercial Arousa sito no Parque da Xunquiera – Vilagarcia de Arousa.

Bases e inscricións torneo Promoción.

Bases e inscripciones torneo Absoluto.

Clasificación final VII Masterchess Centro Comercial Arousa 2019, categoría Sub-08.

Clasificación final VII Masterchess Centro Comercial Arousa 2019, categoría Sub-10.

Clasificación final VII Masterchess Centro Comercial Arousa 2019, categoría Sub-12.

Clasificación final VII Masterchess Centro Comercial Arousa 2019, categoría Sub-14.

Clasificación final VII Masterchess Centro Comercial Arousa 2019, categoría Absoluta.

2.8 VIII Torneo de Xadrez Dani Da Rocha Prol

Data: Sábado, 15 de Xuño do 2019.

Local de xogo: Pavillón Municipal de Panxón.

Bases do torneo e inscricións, neste enlace.

Clasificación final VIII Torneo de Xadrez Dani Da Rocha Prol, categoría Sub-08.

Clasificación final VIII Torneo de Xadrez Dani Da Rocha Prol, categoría Sub-10.

Clasificación final VIII Torneo de Xadrez Dani Da Rocha Prol, categoría Sub-12.

Clasificación final VIII Torneo de Xadrez Dani Da Rocha Prol, categoría Sub-14.

Clasificación final VIII Torneo de Xadrez Dani Da Rocha Prol, categoría Sub-20.

2.9 XXXIII Torneo Infantil de  Xadrez Albariño.

Data: Sábado, 10 de Agosto do 2019.

Local de xogo: Pavillón IES Ramón Cabanillas ( Cambados-Pontevedra)

Bases do torneo e inscricións, neste enlace.

Clasificación final XXXIII Torneo Infantil de Xadrez Albariño, Categoría Sub-08

Clasificación final XXXIII Torneo Infantil de Xadrez Albariño, Categoría Sub-10

Clasificación final XXXIII Torneo Infantil de Xadrez Albariño, Categoría Sub-12

Clasificación final XXXIII Torneo Infantil de Xadrez Albariño, Categoría Sub-14

2.10 XI Torneo Internacional Concello de Rianxo

Data: Sábado, 24 de Agosto do 2019.

Local de xogo: Pavillón Polideportivo Municipal de Rianxo

Bases do torneo e inscricións, neste enlace.

Clasificación final XI Torneo Internacional Concello Rianxo Categoria Sub-08

Clasificación final XI Torneo Internacional Concello Rianxo Categoria Sub-10

Clasificación final XI Torneo Internacional Concello Rianxo Categoria Sub-12

Clasificación final XI Torneo Internacional Concello Rianxo Categoria Sub-14

Clasificación final XI Torneo Internacional Concello Rianxo Categoria Absoluta

Clasificación final XI Torneo Internacional Concello Rianxo Categoria Afecionada

 

2.11 IV Torneo Concello de Mos

Data: Sábado, 07 de Setembro do 2019.

Local de xogo: Centro Medio Rural  de Torroso ( Mos )

Bases do torneo e inscricións, neste enlace.

Clasificación final IV Torneo Concello de Mos Sub-08

Clasificación final IV Torneo Concello de Mos Sub-10

Clasificación final IV Torneo Concello de Mos Sub-12

Clasificación final IV Torneo Concello de Mos Sub-14

Clasificación final IV Torneo Concello de Mos Categoria Absoluta

2.12 III Torneo Cidade de Santiago

Data: Sábado, 14 de Setembro do 2019.

Local de xogo: Centro Comercial Area Central ( Santiago)

Bases do torneo e inscricións, neste enlace.

2.13 XXVII Memorial Adolfo Pedrido

Data: Sábado, 21 de Setembro do 2019.

Local de xogo: Recinto Ferial Fexdega ( Vilagarcía)

Bases do torneo e inscricións, neste enlace.

Uso de cookies

Este sitio web utiliza cookies para que usted tenga la mejor experiencia de usuario. Si continúa navegando está dando su consentimiento para la aceptación de las mencionadas cookies y la aceptación de nuestra política de cookies, pinche el enlace para mayor información.plugin cookies

ACEPTAR
Aviso de cookies