Tempada 2022

1.- Información xeral:

Bases do XV Circuito Galego de Xadrez Promoción 2022.

Calendario do XV Circuito Galego Xadrez Promoción 2022. (Actualizado o 01/06/2022)

Clasificación Provisional do XV Circuito Galego Xadrez Promoción 2022. (Actualizado o 20/06/2022)

2.- Torneos pertencentes ao  XV Circuito Galego Xadrez Promoción 2022:

2.1- VIII Masterchess Centro Comercial Arousa 2022

Data: 14 de Maio do 2022.

Local de xogo: Centro Comercial Arousa sito no Parque da Xunqueira de Vilagarcía de Arousa (Pontevedra)

Bases e inscricións torneo de Promoción.

Bases e inscricións torneo Absoluto.

Clasificacion Final VIII Masterchess Centro Comercial Arousa Sub 08

Clasificacion Final VIII Masterchess Centro Comercial Arousa Sub 10

Clasificacion Final VIII Masterchess Centro Comercial Arousa Sub 12

Clasificacion Final VIII Masterchess Centro Comercial Arousa Sub 14

Clasificacion Final VIII Masterchess Centro Comercial Arousa Categoria Absoluta

Podios: Sub08, Sub10, Sub12 e Sub14

2.2- XXI Torneo de xadrez Concello da Guarda

Data: 28 de Maio do 2022.

Local de xogo: Colexio Padres Somascos sito na Rúa Pacífico Rodríguez, Nº 6 – A Guarda

Bases e inscricións.

Máis información do torneo, neste enlace.

Clasificacion Final XXI Torneo de Xadrez Concello Da Guarda Sub 08

Clasificacion Final XXI Torneo de Xadrez Concello Da Guarda Sub 10

Clasificacion Final XXI Torneo de Xadrez Concello Da Guarda Sub 12

Clasificacion Final XXI Torneo de Xadrez Concello Da Guarda Sub 14

Clasificacion Final XXI Torneo de Xadrez Concello Da Guarda Categoria Absoluta

Podios: Sub08, Sub10, Sub12 e Sub14

2.3- III Open Internacional Abanca Semana Verde de Galicia

Data: 04 de Xuño do 2022.

Local de xogo: Feria Internacional de Galicia (Silleda) Pabellón invitados

Bases e inscricións.

Clasificacion Final III Open Internacional Abanca Semana Verde de Galicia Sub 08

Clasificacion Final III Open Internacional Abanca Semana Verde de Galicia  Sub 10

Clasificacion Final III Open Internacional Abanca Semana Verde de Galicia Sub 12

Clasificacion Final III Open Internacional Abanca Semana Verde de Galicia Sub 14

Clasificacion Final III Open Internacional Abanca Semana Verde de Galicia Categoria Absoluta

2.4.-IX Torneo Xadrez Dani da Rocha Prol

Data: 11 de Xuño do 2022.

Local de xogo: Pavillón Deportivo de Panxón (Nigrán)

Bases e inscricións.

Clasificacion Final IX Torneo Dani da Rocha Prol Sub 08

Clasificacion Final IX Torneo Dani da Rocha Prol Sub 10

Clasificacion Final IX Torneo Dani da Rocha Prol Sub 12

Clasificacion Final IX Torneo Dani da Rocha Prol Sub 14

Clasificacion Final IX Torneo Dani da Rocha Prol Categoria Absoluta

Podio

2.5.- II Torneo Promoción Narón 2022

Data: 18 de Xuño de 2022.

Local de xogo: Praza de Galicia – 15570 Narón (A Coruña)

Bases e inscricións.

Clasificacion Final II Torneo Promoción Xadrez Narón  Sub 08

Clasificacion Final  II Torneo Promoción Xadrez Narón Sub 10

Clasificacion Final II Torneo Promoción Xadrez Narón Sub 12

Clasificacion Final II Torneo Promoción Xadrez Narón Sub 14

Uso de cookies

Este sitio web utiliza cookies para que usted tenga la mejor experiencia de usuario. Si continúa navegando está dando su consentimiento para la aceptación de las mencionadas cookies y la aceptación de nuestra política de cookies, pinche el enlace para mayor información.plugin cookies

ACEPTAR
Aviso de cookies